تست آنلاین باورهای ازدواج

تست آنلاین باورهای ازدواج

در زندگی ها و ازدواج ها ، باورهای مختلفی در بین مردم وجود دارند همانند اینکه زن خوب ، کارهای منزل را انجام می دهد و شوهر خوب وظایف بیرون را و یا تولد بچه باعث بهبودی رابطه زناشویی می شود ، اما این موارد در همه خانواده ها و همه فرهنگ ها به صورت یکسان و مشابه نیستند . به همین منظور تست آنلاین باورهای منطقی ازدواج به شما معرفی می کنیم تا بتوانید به دقت به سوالات پاسخ داده و فرهنگ خود را بشناسید و حتما پیش از ازدواج به طرف مقابل رابطتون مطرح کنید و باورهای او را هم بسنجید .

 

برای شروع کلیک نمایید 

تست آنلاین نگرش به ازدواج

تست آنلاین نگرش به ازدواج

تست آنلاین نگرش به ازدواج یکی از مهم ترین تست های روانشناسی است که دو نفر قبل از ازدواج کردن حتما بایستی این تست را انجام داده و در مورد نگرش خود به ازدواج آگاه شوند و پاسخ را نیز هم به طرف مقابل خود در رابطه نشان دهند و هم با روانشناس و مشاور پیش از ازدواج این موضوع را در میان بگذارند و راهنمایی بگیرند . 

 

این تست برای آن دسته از زوج هایی مناسب است که تصمیم به ازدواج کردن گرفته اند و در مراحل اولیه اقدام و مشاوره پیش از ازدواج هستند 

 

برای شروع تست کلیک نمایید 

تست آنلاین تمایلات جنسی

تست آنلاین تمایلات جنسی

یکی از مهم ترین جنبـه هـای یـک زندگی زناشویی، رضایتی است که همسران در روابط جنسی خـویش بدست می آورند . آمار طـلاق که معتبرترین شـاخص در زندگی زناشـویی اسـت ، نشانگر آن است که رضایت زناشویی بـه آن آسـانی که فکرش را می کنیم قابـل دستیابی نیست .

تست آنلاین میزان هات بودن

تست آنلاین سنجش میزان هات بودن

سنجش میزان هات بودن یا میزان شهوت یکی از مهمترین سنجش هاست که بایستی حتما توسط همه افراد انجام شود . به این دلیل که خیلی از عدم رضایت ها از زندگی های مشترک در افراد ، عدم وجود یک رابطه جنسی درست و مناسب است که آن نیز از سنجیده نشدن میزان شهوت و هات بودن افراد یک رابطه است که حتما بایستی بررسی شود تا از بوجود آمدن مشکلات بعدی در زندگی مشترک جلوگیری شود . 

تست آنلاین سلامت روان

تست آنلاین سنجش سلامت روان

طبق تعریف سازمان بهداشت جهانی، سلامت روانی سطحی از بهزیستی است که افراد می­توانند استعدادهایشان را محقق کنند، با استرس­ های زندگی مقابله کنند، به شکل موثری کار کنند و روابط معنی ­دار برقرار کنند.

درباره ما

مجله زناشویی زندگی روان ، برترین مجله معرفی مقالات روانشناسی زناشویی در ایران . در این مجله به موضوعات زناشویی ، مشاوره فردی آقایان و مشاوره فردی خانم ها پرداخته می شود 

جدیدترین ارسال ها

راه های ارتباطی

شعبه شهرک غرب

۸۸۵۷۱۸۰۰ – ۸۸۰۷۸۵۸۵
۸۸۵۸۱۷۸۶ – ۸۸۰۷۸۸۴۴

شعبه فلکه اول تهرانپارس (کیمیای زندگی)

۷۶۷۱۰۸۲۳ – ۷۷۸۸۲۸۱۷
۷۶۷۱۰۸۱۹