چاپ کردن این صفحه

عملکرد جنسی شوهرم پایینه چی کار کنم ؟

راهی برای افزایش عملکرد جنسی در مردان

بسیاری از مردان به دنبال راه‌هایی برای افزایش عملکرد جنسی خود هستند. این می ‌تواند شامل بهبود مشکلات موجود یا گشتن به دنبال راه‌ های جدید برای شاد نگه داشتن شریک تان باشد. قرص های تقویتی مردانه در بازار به مقدار زیادی وجود دارد، اما روش های ساده بسیاری وجود دارد که می توانید بدون مراجعه به داروخانه انجام دهید. مطمئن شوید سیستم گردش خون شما عالی کار می کند. در اصل، آنچه برای قلب شما مفید است، برای سلامتی جنسی شما نیز مفید است. در این مطلب روش های ساده دیگری برای بهبود عملکرد جنسی شما مورد بررسی قرار گرفته است.

فعال باشید

یکی از بهترین روش ‌ها برای بهبود سلامت تان، ورزش است. رابطه جنسی می‌ تواند ضربان قلب شما را بالا ببرد اما ورزش منظم می‌ تواند با حفظ سلامت قلب تان به عملکرد جنسی شما کمک کند. سی دقیقه در روز ورزش با تعریق زیاد، مانند دویدن و شنا، می‌ تواند برای افزایش میل جنسی شما شگفتی ایجاد کند.

این میوه ها و سبزیجات را بخورید

برخی از غذاها همچنین می توانند به شما در افزایش جریان خون کمک کنند. آنها شامل موارد زیر هستند:

  • پیاز و سیر. این غذاها ممکن است بوی خوبی نداشته باشند، اما می توانند به گردش خون شما کمک کنند.
  • موز. این میوه غنی از پتاسیم می ‌تواند به کاهش فشار خون شما کمک کند که می‌تواند به نفع بخش‌ های مهم جنسی شما باشد و عملکرد جنسی را افزایش دهد.
  • فلفل: غذاهای تند و طبیعی با کاهش فشار خون و التهاب به جریان خون شما کمک می کنند.

این غذاها را بخورید

در اینجا چند غذای دیگر وجود دارد که می توانند به شما در دستیابی به جریان خون بهتر کمک کنند:

  • اسیدهای چرب امگا 3. این نوع چربی باعث افزایش جریان خون می شود. می توانید آن را در ماهی قزل آلا ، ماهی تن، آووکادو و روغن زیتون پیدا کنید.
  • ویتامین B-1. این ویتامین به سیگنال های موجود در سیستم عصبی شما (جمله سیگنال هایی که از مغز به آلت تناسلی می رسد) کمک می کند تا سریع تر حرکت کنند، از. در بادام زمینی و لوبیا قرمز یافت می شود.
  • تخم مرغ. سرشار از ویتامین های گروه B است، تخم مرغ به تعادل سطح هورمون کمک می کند. این می تواند استرس را کاهش دهد که اغلب نعوظ را مهار می کند.

استرس را کاهش دهید

استرس می تواند بر تمام زمینه های سلامت شما از جمله میل جنسی تأثیر بگذارد. استرس ضربان قلب شما را افزایش می دهد (به روش بد) و فشار خون را افزایش می دهد. هر دوی این ها به میل و عملکرد جنسی آسیب می رسانند. استرس روانشناختی همچنین می تواند در دستیابی به نعوظ یا رسیدن به ارگاسم تأثیر بگذارد. ورزش راهی عالی برای کاهش استرس و بهبود سلامتی شما است. صحبت کردن با شریک تان در مورد استرس نیز می‌تواند شما را آرام کند، در حالی که رابطه شما را نیز همزمان تقویت می‌ کند. استرس نیز می‌ تواند باعث ایجاد عادت‌ های بد مانند سیگار کشیدن یا مصرف الکل شود که می‌ تواند به عملکرد جنسی شما آسیب برساند.

ترک عادات بد

عاداتی مانند  مانند سیگار کشیدن و مصرف الکل، می تواند بر عملکرد جنسی نیز تأثیر بگذارد. در حالی که مطالعات نشان می‌دهند که کمی شراب قرمز می‌تواند گردش خون را بهبود بخشد، الکل نیز می‌تواند اثرات مضر داشته باشد. رگ های خونی را باریک می کند و با ناتوانی جنسی در ارتباط است. قطع یا ترک سیگار یکی از اولین اقدامات برای بهبود عملکرد است. جایگزینی عادات بد با عادات سالم، مانند ورزش و غذا خوردن سالم، می تواند به تقویت سلامت جنسی کمک کند.

آفتاب

نور خورشید تولید "ملاتونین" بدن را متوقف می ‌کند. این هورمون به ما کمک می‌کند تا بخوابیم، اما نیازهای جنسی ما را نیز تحت‌ تاثیر قرار می ‌دهد. میزان کم‌ تر از ملاتونین به معنای پتانسیل برای تمایل جنسی بیشتر است. بیرون بروید و اجازه دهید نور خورشید به پوست بتابد، به خصوص در ماه های زمستان که بدن ملاتونین بیشتری تولید می کند.

به شریک زندگی تان توجه کنید

رابطه جنسی یک خیابان یک طرفه نیست. توجه ویژه به خواسته های شریک زندگی شما نه تنها باعث می شود که رابطه جنسی برای آنها لذت بخش باشد، بلکه به شما نیز می تواند کمک کند. با او درباره مسائل جنسی صحبت کنید. این می تواند تجربه لذت بخشی برای هر دوی شما ایجاد کند.

در صورت نیاز کمک بیشتری دریافت کنید

اگر اختلال نعوظ یا سایر اختلالات جنسی را دارید، ممکن است به درمان پزشکی نیاز داشته باشید. دریغ نکنید که با پزشک خود در مورد چگونگی بهبود عملکرد جنسی خود صحبت کنید.

منبع مقاله 

به اشتراک بگذارید

نویسنده

Super User
برای ارسال نظر وارد سایت شوید