سوالات جنسی در خاستگاری

سوال هایی که باید قبل از ازدواج درباره مسائل جنسی بپرسید

این حقیقت دارد که رابطه جنسی با همسرتان بهترین رابطه جنسی است. ازدواج یک سرآغاز جدید روشن است که اغلب بعد عمیق تری از روابط جنسی زوجین را نشان می دهد. بهتر است این سوال ها را قبل از ازدواج بپرسید.

هر چند وقت یکبار دوست دارید رابطه جنسی داشته باشید؟

اینکه انتظار داشته باشید تمایلات جنسی تان را از همان ابتدا هماهنگ کنید، اشتباه بزرگی است. وقتی یکی از طرفین بیشتر از دیگری رابطه جنسی بخواهد داشته باشد، زوج ها دچار عدم اطمینان و احساس گناه می شوند، و این تقریبا همیشه اجتناب ناپذیر است. در کنار این سوال، همچنین باید درباره نیازهای صمیمیت یکدیگر سوال کنید، زیرا " همیشه تنوع در برنامه زمانبندی هر فرد، حالت روحی، سطح انرژی و سطح استرس وجود دارد."

فکر می کنید بچه دار شدن چه تاثیری روی زندگی جنسی ما خواهد گذاشت؟

با طرح این سوال که بعد از بچه دار شدن چه چیزهایی تغییر خواهد کرد، این گونه مسائل را مورد بررسی قرار خواهید داد. اینکه فکر می کنید پدر و مادر شدن نیروی جنسی شما را از بین می برد یا نه، و همچنین بهترین راهکار برای جدا کردن نیازهای فیزیکی مادر بودن از تماس جنسی با شریک زندگی تان چیست.

کدام تخیلات جنسی را ممکن است دوست داشته باشید یک روز عملی کنید؟

هر کسی یک یا دو خیال‌ پردازی جنسی دارد. اما "همسران می توانند در مورد اشتراک گذاشتن انواع فعالیت های جنسی که دوست دارند انجام دهند، مردد باشند چون آن‌ ها نمی‌ خواهند شریک آن‌ ها بداند که در گذشته با دیگران چه کرده‌ اند، آن‌ ها نسبت به خواسته‌ های خود خجالت می‌ کشند، یا فکر می‌ کنند که شریک آن‌ ها منتقدانه درباره آن‌ ها فکر می‌ کند." مهم است قبل از ازدواج نشان دهید که شریک زندگی تان می تواند با شما راحت باشد و صادقانه خواسته هایش را بیان کند.

چه چیزی را به عنوان خیانت می دانید؟

شاید تعجب کنید که همسر آینده شما وفاداری را متفاوت از آنچه شما تعریف می کنید تعریف می کند. این یک مکالمه انتقادی است که پایه های تک همسری را مشخص می کند. آیا چت آنلاین با یک فرد غریبه خیانت است؟ خوردن قهوه با همکار خیانت است؟ همه این سوالات باعث ایجاد حسادت، اشتیاق، و سطحی از تک همسری می شود که شما و طرف مقابل تان باید قبل از ازدواج به آن فکر کند.

نظر شما درباره پورنوگرافی چیست؟

این روزها دور شدن از پورنوگرافی غیرممکن است و بسیاری از افراد برای شروع تحریک، از آن استفاده می کنند. متأسفانه، هنگامی که پورنوگرافی به صورت پنهان انجام می شود، می تواند احساس دوری و عصبانیت را به شما القا کند. برای دوری از این احساسات ناخوشایند، برای زوج‌ ها بسیار خوب است که در مورد این که هر یک از آن ‌ها در مورد پورنوگرافی چه احساسی دارند و انتظارات آن ‌ها در مورد استفاده از پورنوگرافی برای هر فرد و در رابطه به گونه ‌ای شفاف صحبت کنند.

منبع مقاله 

آخرین ویرایش در 06/08/1398

به اشتراک بگذارید

نویسنده

Super User
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ما

مجله زناشویی زندگی روان ، برترین مجله معرفی مقالات روانشناسی زناشویی در ایران . در این مجله به موضوعات زناشویی ، مشاوره فردی آقایان و مشاوره فردی خانم ها پرداخته می شود 

جدیدترین ارسال ها

راه های ارتباطی

شعبه شهرک غرب

۸۸۵۷۱۸۰۰ – ۸۸۰۷۸۵۸۵
۸۸۵۸۱۷۸۶ – ۸۸۰۷۸۸۴۴

شعبه فلکه اول تهرانپارس (کیمیای زندگی)

۷۶۷۱۰۸۲۳ – ۷۷۸۸۲۸۱۷
۷۶۷۱۰۸۱۹